Bem József megyei matematikaverseny
2014/2015

Megyei döntő

A megyei döntő időpontja: 2014. február 6. (csütörtök) 15:00
Helyszín: Deák Ferenc Általános Iskola, 8200, Veszprém Aradi vértanúk útja 2.
A megyei döntőbe jutott tanulók terembeosztása 2014. február 3-tól lesz megtekinthető
a verseny honlapján.

Gratulálunk, jó felkészülést!



Tanuló Évfolyam Iskola Felkészítő tanár
Árvai Anna 2 Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Badics Helka 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kungl Anita
Bakos Ákos 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Balássi Míra 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Balogh Tamás Dániel 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Boros Csanád Apor 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Buzás Dávid 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dombi Károlyné
Darida Gergő 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dombi Károlyné
Dávid Roland 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dombi Károlyné
Dömény Bence 2 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Érsek Titusz 2 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gálné Gacsal Erika
Fogarassy Kristóf 2 Rózsa Úti Általános Iskola Fischer Tünde
Fogl Marcell Márk 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Gárdonyi Alex 2 Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Gyurkó Zsófia 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Vadászné Katus Zsuzsa
Hoffer Ede 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Horváth Lili 2 Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Ihász Bertalan 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Kerti Lilien Nóra 2 Deák Ferenc Általános Iskola Varga Erika
Kőhegyi Péter 2 Rózsa Úti Általános Iskola Szabó Sándorné
Koller Péter Bálint 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Ladányi Míra 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Mód Péter Tamás 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Molnár Stefánia 2 Rózsa Úti Általános Iskola Szabó Sándorné
Nagy Vilmos 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi
Orbán Sára 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Dr. Hargitai Zsoltné
Papp Bence 2 Deák Ferenc Általános Iskola Zeitlerné R. Edit
Román Alíz 2 Rózsa Úti Általános Iskola Szabó Sándorné
Sáfár Bence 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Soós Domonkos 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fenyvesiné Molnár Zsuzsa
Szabó Tamara 2 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Szijártóné Englert Ildikó
Szarka Márton 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi
Szitási Zalán 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin
Tóth Kíra 2 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin
Tóth Vivien Vanda 2 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Tromler Botond 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fenyvesiné Molnár Zsuzsa
Turi Bálint 2 Deák Ferenc Általános Iskola Zeitlerné R. Edit
Ulrich Ábel 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kungl Anita
Varga Enikő 2 Rózsa Úti Általános Iskola Szabó Sándorné
Veisz Dóra 2 Deák Ferenc Általános Iskola Zeitlerné R. Edit
Zemen Gábor 2 Eötvös Loránd Általános Iskola Újhelyiné Károlyi Krisztina
2. évfolyamon összesen 41 tanuló
Alapi Dániel 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna
Áment Balázs 3 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Balogh Botond 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Balogh Marcell 3 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria
Bésán Bence 3 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Kaufmann Judit
Bognár-Vida Borbála 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna
Bolla Fanni 3 Deák Ferenc Általános Iskola Takács Mária
Borbás Krisztina 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Csirke Dávid 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Csizmadia Gergő 3 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria
Csóti Zétény 3 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria
Czvetkó Vivien 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Farkas Keve 3 Eötvös Loránd Általános Iskola Doma Györgyné
Fisli Boglárka 3 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla
Fürstner Dávid 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Gurin Tamás 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Gyarmati Rita 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kaiser Renáta
Hidvéghy Ádám 3 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Hoffer Szabina 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Horváth Viktória 3 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria
Járosi Richárd 3 Tihanyi Bencés Iskola Takácsné Csóka Gabriella
Kasza Zsombor 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Kaufmann Bertalan 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta
Kiss Levente 3 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Link Erik 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi
Markovics Marcell 3 Rózsa Úti Általános Iskola Kuglerné Vánik Viktória
Molnár Márk 3 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria
Morvai Levente 3 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Nagy Gergely 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kaiser Renáta
Németh Anna 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Pallagi Eszter 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Pituk Mátyás 3 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Salamon Eszter 3 Rózsa Úti Általános Iskola Kuglerné Vánik Viktória
Sipőcz Fanni 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Szabados Botond 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Jaloveczki Henrietta
Szabó Ákos 3 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Szilágyi Márton 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kaiser Renáta
Szita Panna 3 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria
Trapli Nikolett 3 Cholnoky Jenő Általános Iskola Bokor Csabáné
Wagenhoffer Diána 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Ágostonné Titz Magdolna
3. évfolyamon összesen 40 tanuló
Bánhegyi Dóra 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna
Beke Gellért 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Borbély András 4 Rákóczi Telepi Tagiskola Árvai Gyula Ottóné
Csoltó Krisztián 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Fazekas Petra 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Ferenc Noémi 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Dr. Simonné Czaun Ildikó
Fóris Áron 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Galambos Réka 4 Rózsa Úti Általános Iskola Nagyné Horváth Ágnes
Halmos Ábel 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Ihász Dániel 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Jónás Péter 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Kertész Kornél Bendegúz 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Kiss Csongor 4 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Kőhegyi Kitti 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Kovács Botond 4 Deák Ferenc Általános Iskola dr. Pappné Borbély Gizella
Kömíves Norbert 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Lénárt Blanka 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Dr. Simonné Czaun Ildikó
Molnár Blanka 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Nagy Zalán 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Nagy Zselyke 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Navratyil Benedek 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika
Németh Áron 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Németh Kornél 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Németh Noémi 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Németh Sándor 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Pajzer Péter 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Paszler Olivér 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Petres Márk 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Pósfai Márton 4 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Rugovics Boglárka 4 Gyulaffy László Általános Iskola Németh Anna
Ságvári Balázs 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna
Sebestyén Szabina 4 Cholnoky Jenő Általános Iskola Fügi Annamária
Soós Dávid 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Stark Eszter 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna
Sydarovszky Vanessza 4 Deák Ferenc Általános Iskola dr. Pappné Borbély Gizella
Szijártó anna 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Andorka Gáborné
Szilágyi Veronika 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Andorka Gáborné
Tislér Levente 4 Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Tóth Bertalan 4 Deák Ferenc Általános Iskola dr. Pappné Borbély Gizella
Varga Eszter 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Dr. Simonné Czaun Ildikó
Veisz Richárd 4 Deák Ferenc Általános Iskola dr. Pappné Borbély Gizella
Vingli Ákos 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória
Wagenhoffer Vivien 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
4. évfolyamon összesen 43 tanuló
Amrich Csongor 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Balázs Petra 5 Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Bálint Jázmin 5 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné
Balogh Benjámin 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bangó Panna 5 Deák Ferenc Általános Iskola dr. Pappné Borbély Gizella
Barcza Kíra 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Czupor Ábel 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Ferenczi Mihály 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Gugolya Zoltán 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit
Gurin Tünde 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Juhász Ádám 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Katona Kristóf 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Kiszin Panna 5 Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Kovács Benedek 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva
Leszkovszki Nóra 5 Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Liszi Kamila 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Magyar Edina 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Magyar Sára 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Müller Martin 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Nagy Nóra 5 Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Nagy Patrícia 5 Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Németh Krisztián 5 Deák Ferenc Általános Iskola dr. Pappné Borbély Gizella
Neuhold Hanna 5 Rózsa Úti Általános Iskola Soósné Bors Klára
Oláh Gergő 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Pegán Ágnes 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Péter Fanni 5 Deák Ferenc Általános Iskola dr. Pappné Borbély Gizella
Pipó Fanni 5 Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Reinfart Kata 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta
Schreiner László 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Schreyer Viktor 5 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Ebele Ferencné
Szilágyi Benedek 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Szimku Kornél 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Tápler-Dégi Dominik 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Tatai Viktória 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Topár Dániel 5 Cholnoky Jenő Általános Iskola Kelemenné Oszkó Andrea
Tóth Anna Boglárka 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Tóth Attila 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Tóth Gábor 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Török Csongor 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Varga Sára 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva
5. évfolyamon összesen 40 tanuló
Barabás Eszter 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Batka Maja 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Benczik Boglárka 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Udvariné Horváth Anna
Berzsenyi Bence 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Bodnár Milán 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna
Bruckner Lilla Ilka 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Buti Bernadett 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea
Czyntula Dóra 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Udvariné Horváth Anna
Dienes Luca 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Endresz Péter 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Farkas Bálint 6 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Gyimóthy Bettina 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Izsó Dávid 6 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Kadem Aziz 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Kékesi Szabolcs 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett
Kiss Milán 6 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin
Konstantaras Manolis 6 Kós Károly Általános Iskola Konstantaras Manolis
Lengyel Katalin 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Plutzer Ferencné
Major Róbert 6 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Máthé Kincső 6 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Molnár Ákos 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Nagy Beatrix 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Németh Mátyás 6 Irinyi János Általános Iskola és AMI Liszákné Bocskay Zsuzsanna
Ormai Bendegúz 6 Irinyi János Általános Iskola és AMI Liszákné Bocskay Zsuzsanna
Papp Boróka 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Rohovszky Ákos 6 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Samu Luca 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Plutzer Ferencné
Schulcz Dániel 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Plutzer Ferencné
Somogyi Júlia 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Szűcs Barnabás 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Takács Benedek 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Turán Barnabás 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna
Vadászi Viktor Ákos 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Varju Tibor 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Vojnity Nóra 6 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Zsámbok Ákos 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Zsilák Balázs 6 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
6. évfolyamon összesen 37 tanuló
Agg Laura 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Árkossy Borbála 7 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Balázs Levente 7 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Balázs Mátyás 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Balogh Zsolt 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Berek Barbara 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Birkás Balázs 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina
Borbély Bálint 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Borsos Zsófia 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Csizmadia Botond 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Fertig Dávid 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Baráth Péter
Füle Anna 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Fülöp Angéla 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Gócza Márton 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Golarits Márton 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Baráth Péter
Gombkötő Zoltán 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Gugolya Mónika 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Gyarmati Bálint 7 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Baráth Péter
Halászi Csaba 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Hardi Roland 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Palkó László
Jeges Gábor 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Kiss Viktória 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Korppa Dániel 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Kovács Bence 7 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Kovács Jázmin 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Szászné Molnár Erzsébet
Kupcsik András 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kun Angéla
Ládonyi Dzsenifer 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Leitold Anita 7 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Lőrentei Dávid 7 Cholnoky Jenő Általános Iskola Rába Aranka
Lükő Loretta 7 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Papp Lilla 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Prins Rebecca 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Punk József 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Speier Roberta Mirjam 7 Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Szabó Bence 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Szabó Luca 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Szentes Roland 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Szmik Dorina 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina
Varga Gábor 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kun Angéla
7. évfolyamon összesen 39 tanuló
Bendicsek Ákos 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Bodnár Babett 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
Borbás Péter 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Borosta Roberta 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Csóri Bence 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Dobos Dorina 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István
Égerházi Simon 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Eszlári Dávid 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Fekete Dániel 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Grezsu Gábor 8 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin
Harkai Blanka 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Hartmann Domonkos Péter 8 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin
Jáger Zsombor 8 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin
Kántor Tamás 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit
Kisgyörgy Ádám 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kun Angéla
Kiss Dávid 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Kocsis Mihály 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Kohl Dóra 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István
Kovács Dániel 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Kovács Gábor 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Laczkovits Kitti 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Lázár Tamás 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Lennert Lídia 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Mezőffy Máté 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Nagy Dominik 8 Cholnoky Jenő Általános Iskola Kelemenné Oszkó Andrea
Németh Barbara 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kun Angéla
Oláh Adorján 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Pajzer Alma 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Pál László 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Piller Trisztán 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Reisinger Viktor 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Rózsa Tamás 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Sárkány Dóra 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Siddi Patrik 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Sudár Ábel 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Szabó Barnabás 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Tiger Szabolcs 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Tóth Milán 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Vattai Ágnes 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Véber Krisztina 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
8. évfolyamon összesen 40 tanuló