Bem József megyei matematikaverseny
2015/2016

Megyei döntő

A megyei döntő időpontja: 2016. február 4. (csütörtök) 15:00
Helyszín: Deák Ferenc Általános Iskola, 8200, Veszprém Aradi vértanúk útja 2.


Gratulálunk, jó felkészülést!



Tanuló Évfolyam Iskola Felkészítő tanár
Ágh Zsófia 2 Deák Ferenc Általános Iskola MORAVETZ ANDREA
Ángyán Lora Sára 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Bacher Tímea 2 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Bartalus Olivér 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit
Bors Ádám 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Borsody Réka 2 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Deák Áron 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi
Egressy Mátyás 2 Tihanyi Bencés Iskola Takácsné Csóka Gabriella
Frank Bálint 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Gábri Barnabás 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna
Horváth Bianka 2 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Ipacs József Zalán 2 Deák Ferenc Általános Iskola MORAVETZ ANDREA
Kiss Roland 2 Cholnoky Jenő Általános Iskola Fügi Annamária
Knolmayer Anna 2 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Kovács Levente 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Pozsonyi Edit
Kristóf Luca 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Belső Lászlóné
Kurucz Noémi 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Kusnyír Ádám 2 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Máthé Péter 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit
Molnár Marcell 2 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Pfeifer Dániel 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit
Rédling Hanna 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Somfai Máté 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fülöp Krisztina
Soós Milán 2 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna
Straszewski Márton 2 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Szabó Máté Szabolcs 2 Eötvös Loránd Általános Iskola Kecskeméti Gáborné
Szarka Zsombor György 2 Deák Ferenc Általános Iskola MORAVETZ ANDREA
Szita Emese 2 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Tóth Zsófia 2 Deák Ferenc Általános Iskola MORAVETZ ANDREA
Uglik Domonkos 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Galambos Gyöngyi
Vörös Csanád 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Vörös Zalán 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Zámbó Dávid 2 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
2. évfolyamon összesen 33 tanuló
Bagi Bence Tamás 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Baján Roland 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Beck Szabolcs 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Bognár Bertold 3 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi
Boross Ádám 3 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi
Bovánovics Balázs 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Bulyáki Sebestyén 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Csányi Adrienn 3 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi
Csilinkó Eszter 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gombosné Sipos Katalin
Csomai Zsófia Rozi 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Dobrovoczky Dominik 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Fülöp András 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Fülöp Janka 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva
Fülöp Tamás 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Halmavánszki Dóra 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kolonics-Csizmadia Regina
Harhai Péter 3 Szilágyi Keresztény Iskola Mustóné Peller Ildikó
Jaraba Eszter 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Kis Liza Anna 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Kőmíves Roland 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária
Kossár Alexa 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika, Mayerné Héder Christa
Mészáros-Daubner Márk 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Ágostonné Titz Magdolna
Molnár Lili 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna
Nagy Botond 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva
Őri Bálint 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Orosz Dorottya Boglárka 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Prisztai Soma 3 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi
Scheer Regina 3 Deák Ferenc Általános Iskola Császárné Balázs Klára
Schofhauser Péter 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gombosné Sipos Katalin
Szabó-Vukov Levente 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Széplaki Zéta Zoltán 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Takács Luca 3 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Wimmer Györgyné
Tárnoki Regina 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Tenk Janka 3 Rózsa Úti Általános Iskola Leikerné Bors Éva
Tislér Szabolcs Krisztián 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Varga Villő Kamilla 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Vörös András 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
3. évfolyamon összesen 36 tanuló
Árvai Anna 4 Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Badics Helka 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta
Balogh Zsombor 4 Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Bodor Gergely 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin
Boros Csanád Apor 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Eöry Sándor 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dr. Kissné Budai Margit
Fazekas Laura 4 Deák Ferenc Általános Iskola Zeitlerné R. Edit
Fogarassy Kristóf 4 Rózsa Úti Általános Iskola Fischer Tünde
Fogl Marcell Márk 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Gyermeli Hanna 4 Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Hajdú Donát 4 Szilágyi Keresztény Iskola Benyó Györgyné
Hanisch Hanna 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Borók Beatrix
Hoffer Ede 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Horváth Dorina 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Horváth Lili 4 Deák Ferenc Általános Iskola Mészáros Edit
Ihász Bertalan 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Kerti Lilien 4 Deák Ferenc Általános Iskola VARGA ERIKA
Ladányi Míra 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Lendvai Csenge 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Major Andrea
Matusz Benedek 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Borók Beatrix
Matusz Levente 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Borók Beatrix
Mód Péter Tamás 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Nagy Ábel 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Titkó Éva
Orbán Sára 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika, Mayerné Héder Christa
Pegán Petra 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fenyvesiné Molnár Zsuzsanna
Sáfár Bence 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Sótonyi Sára 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika, Mayerné Héder Christa
Szabados Máté 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna
Szalai Barbara 4 Eötvös Loránd Általános Iskola Arany Katalin
Szitási Zalán 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin
Tóth Kíra 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin
Tóth Vivien Vanda 4 Deák Ferenc Általános Iskola Giricz Erzsébet
Tromler Botond Vilibáld 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fenyvesiné Molnár Zsuzsanna
Turi Bálint 4 Deák Ferenc Általános Iskola Zeitlerné R. Edit
Veisz Dóra 4 Deák Ferenc Általános Iskola Zeitlerné R. Edit
4. évfolyamon összesen 35 tanuló
Áment Balázs 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Badics Eszter 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Balogh Marcell Bálint 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Bencze Domonkos 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit
Bernátzki Dóra 5 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Bésán Bence 5 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin Judit
Bisztrán Anna 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Bognár-Vida Borbála 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Csóti Zétény 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Czövek Benedek 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Czvetkó Vivien 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Fenyő Zoltán 5 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Fóris Hanna 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit
Gaschler Máté 5 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Gettinger Evelin 5 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Gurin Tamás 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Heizler Bálint 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Horváth Panna 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Kundermann-né Venczellák Zsuzsanna
Horváth Viktória 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Kadem Anis 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Karácsony Máté 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Kis-Tamás Emma 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Kovács Botond 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Kovács Zsolt 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Kundermann-né Venczellák Zsuzsanna
Link Erik 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Markovics Marcell 5 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Molnár Márk 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Morvai Levente 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Németh Anna 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Oláh Gábor 5 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Pallagi Eszter 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Pituk Mátyás 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Polányi Lili 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika, Mayerné Héder Christa
Schmidt Kiara 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Tardos Luca 5 Észkerék Pápa Spissich László
Trapli Nikolett 5 Cholnoky Jenő Általános Iskola Rába Aranka
Varga László 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Varga Zsombor 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
5. évfolyamon összesen 38 tanuló
Bánhegyi Dóra 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona
Bánó Szabolcs 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly, Rutay Krisztina
Beke Gellért 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Bertalan Dániel 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Borsos Barbara 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona
Csoltó Krisztián 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Csontos András 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina
Csuta Krisztián 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Darida Levente 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Fischl Sámuel 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Galambos Réka 6 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Gáty Ábel 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Horváth Borbála 6 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Horváth Csaba 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Hagáné Bátai Ágota, Gál Attiláné
Ihász Dániel 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Ihász Dorottya 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Karikó Lajos 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Keller Fruzsina 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Kocsis Kata 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Kőmíves Norbert 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Nagy Zalán 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Nagy Zselyke 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Németh Áron 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Pajzer Péter Ákos 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Pósfai Márton 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Rugovics Boglárka 6 Gyulaffy László Általános Iskola Csapóné Sütő Gyöngyi
Schmera Emília 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina
Sebestyén Szabina 6 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya
Soós Dávid Péter 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Szíjártó Anna 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kun Angéla
Tislér Levente 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Tokai-Kiss Zsófia 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Váczy Dorottya 6 Észkerék Pápa Tóth József
Váradi Zalán 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kun Angéla
Véh Fanni 6 Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola Veszprém Dely Katalin Judit
Vingli Ákos 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
6. évfolyamon összesen 36 tanuló
Áment Máté 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Babicska Bence 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Bálint Gréta 7 Észkerék Pápa Spissich László
Bálint Jázmin 7 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné
Balogh Benjámin 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Bokányi Barbara 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza
Csákány Olivér 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Czaun Dóra 7 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin
Feczkó Csongor 7 Gyurátz Ferenc Evangélikus Ált. Isk. Zotter Éva
Ferenczi Mihály 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Göde Viktória 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Gugolya Zoltán 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Gurin Tünde 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Ihász Kristóf 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Izsó Lili 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Jójárt Csongor 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Kovács Benedek 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva
Krebsz Zea 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit
Liszi Kamilla 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Magyar Edina 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Marton Ádám 7 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Dávidné Bodor Katalin
Masszi Ákos Zsombor 7 Gyurátz Ferenc Evangélikus Ált. Isk. Zotter Éva, dr. Spissich László
Müller Martin 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Oláh Gergő 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Pipó Fanni 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna
Prins Alexander 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Reinfart Kata 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István
Schermann Zsófia 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Szimku Kornél 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Tárnoki Ágnes 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Tóth Anna Boglárka 7 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Tóth Attila 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella
Tóth Levente 7 Gyurátz Ferenc Evangélikus Ált. Isk. Zotter Éva, dr. Spissich László
Ulrich Flóra 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Varga Máté 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
7. évfolyamon összesen 35 tanuló
Barabás Eszter 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes
Berzsenyi Bence 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Bodnár Milán 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna
Bruckner Lilla Ilka 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Endresz Péter 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Farkas Bálint 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Gyimóthy Bettina 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Heilig János 8 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné
Heller Daniel 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Holczmann Tamás 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Izsó Dávid 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovácsné Ulrich Julianna
Jászvári Alíz 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Kadem Aziz 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra
Kárász Dorka 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Kardos Márton 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Kiss Marcell 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika, Mayerné Héder Christa
Koller Ádám 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Máthé Kincső 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Mezőffy Emília Anna 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Minyó Bence 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Molnár Ákos 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Nagy Beatrix 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Nagy Vendel 8 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné
Németh Ádám 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Németh Szonja 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Marton Anikó
Papp Boróka 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi
Rohovszky Ákos 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
Sásdi András 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Somogyi Júlia 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Szabó Máté Sándor 8 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Szűcs Barnabás 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Takács Benedek 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Turán Barnabás 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna
Urbán Tamás 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Váci Bertalan 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix
8. évfolyamon összesen 35 tanuló