Bem József megyei matematikaverseny
2016/2017

Megyei eredményhirdetésre behívott diákok

Az ünnepélyes eredményhirdetés időpontja: 2017. február 16. csütörtök, 15.00
Helyszín: Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Szeretettel várjuk a meghívott diákokat,a felkészítő pedagógusokat és a kedves szülőket!

Gratulálunk!



Név Évf. Iskola Felkészítő
tanár
Novák Attila 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Boross Veronika 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Ladányi Száva 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Alam Asher Asif 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Hudák Éva
Nagy Roland 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Urbán Adél 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Horváth Csenge 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Kolimár Kristóf Pál 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Fodor Bendegúz 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla
Szabó Adrián 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Hudák Éva
Deák Tekla 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Nagy Patrik 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Morvai Anna 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Szalai Janka 2 Szilágyi Keresztény Iskola Kiszlingerné Szántó Diána
Straszewski Márton 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Tóth Zsófia 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Knolmayer Anna 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Szita Emese 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Böröczky András Bálint 3 Észkerék Pápa Molnárné Gelecsényi Edina
Bors Ádám 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Hoffer Tamás Máté 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Borsody Réka 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva
Szarka Zsombor György 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Ágh Zsófia 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea
Fogl Dorina Gina 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit
Kurucz Noémi 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Uglik Domonkos 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dr. Kissné Budai Margit
Vörös Csanád 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva
Csányi Adrienn 4 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi
Fülöp András 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Fülöp Tamás 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Szilágyi Barnabás 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kincsesné Tiszinger Rita
Csilinkó Eszter 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gombosné Sipos Katalin
Varga Villő Kamilla 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Dominyák András 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Gáspár Bence 4 Györgyi Dénes Általános Iskola Kucserkáné Moravcsik Katalin
Jaraba Eszter 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Őri Bálint 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit
Andor Ádám 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Tóthné Kőszegi Valéria
Tislér Szabolcs Krisztián 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia
Ali Ábel 4 Szilágyi Keresztény Iskola Mustóné Peller Ildikó
Halmovánszki Dóra 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kolonics-Csizmadia Regina
Zsibrita Regő 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kincsesné Tiszinger Rita
Horváth Lili 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Mód Péter 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Gáspár Menyhért Boldizsár 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Tóth Vivien 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Árvai Anna 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Eőry Sándor 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka
Fogl Marcell 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Ihász Bertalan 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Dömény Bence 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Hoffer Ede 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Boros Csanád 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Matusz Benedek 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Gáty Gergely Levente 5 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Turi Bálint 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Fogarassy Kristóf 5 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita
Fenyő Zoltán 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné
Áment Balázs 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Tardos Luca 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Járosi Richárd 6 Tihanyi Bencés Iskola Dr. Nagyné Járvás Katalin
Fóris Hanna 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit
Pituk Mátyás 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta
Csóti Zétény 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Link Erik 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Balogh Marcell 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó
Bognár-Vida Borbála 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné
Kovács Zsolt 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Kundermann-né Venczellák Zsuzsanna
Trapli Nikolett 6 Cholnoky Jenő Általános Iskola Kelemenné Oszkó Andrea
Kadem Anis 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Világos Péter 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Hagáné Bátai Ágota, Gál Attiláné
Tislér Levente 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Pósfai Márton 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván
Váradi Zalán 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit
Beke Gellért 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Nagy Zalán 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Váczy Dorottya 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Gáty Ábel Botond 7 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Kőmíves Norbert 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Rugovics Boglárka 7 Gyulaffy László Általános Iskola Csapóné Sütő Gyöngyi
Bertalan Dániel László 7 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Karikó Lajos 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária
Vingli Ákos 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György
Tekker Dániel 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva
Csuta Krisztián Márk 7 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea
Horváth Csaba 7 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor, Gál Attiláné
Gurin Tünde 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna
Tóth Levente 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Bálint Jázmin 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné
Balogh Benjámin 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Cziráki Csongor 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin
Jójárt Ferenc Csongor 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita
Takács Levente 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Vörös Adrienn
Ulrich Flóra 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna
Feczkó Csongor 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa
Oláh Gergő 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné
Áment Máté András 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Baumann Kristóf 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária
Pipó Fanni 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor
Gugolya Zoltán 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit, Béresné Boros Ágnes