Bem József megyei matematikaverseny
2016/2017

Eredmények





Tanuló Évf. Iskola Felkészítő
tanár
Pontszám Helyezés
2. évfolyam
Ács Ádám 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 14.0 37.
Alam Asher Asif 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Hudák Éva 23.5 10.
Babos Petra 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 16.0 33.
Barna Dominik 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Hudák Éva 15.5 34.
Beck Luca Virág 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 17.5 31.
Boncz Fanni 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 11.5 42.
Boross Veronika 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 24.5 8.
Csendes Kristóf 2 Szilágyi Keresztény Iskola Fellenbeckné Finta Beáta 26.0 6.
Csomai Bori 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 20.5 23.
Czákler Dominik 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 20.0 24.
Deák Tekla 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 20.5 22.
Dreska Benjámin 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 16.0 33.
Eszes Márk 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 15.0 36.
Fazekas Marvin 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 16.0 32.
Fodor Bendegúz 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 27.5 4.
Földesi Balázs 2 Szilágyi Keresztény Iskola Fellenbeckné Finta Beáta 23.0 12.
Gál Blanka Eszter 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi 24.5 8.
Galambos Zalán 2 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 15.0 35.
Gáspár Tamás 2 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 15.0 35.
Gyulavári Gergő 2 Szilágyi Keresztény Iskola Kiszlingerné Szántó Diána 12.5 40.
Happ Gellért Illés 2 Szilágyi Keresztény Iskola Fellenbeckné Finta Beáta 14.0 38.
Hirt Zsombor 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 21.0 18.
Hoffer Huba 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 15.5 34.
Horváth Csenge 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 22.0 15.
Horváth Dániel 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 21.0 19.
Hullám Viktória 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 12.5 40.
Keszei Bence 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 8.5 46.
Király Júlia Johanna 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 15.0 35.
Kiss András 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi 18.5 30.
Kocán Júlia 2 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Németh Ilona 29.0 2.
Kolimár Kristóf Pál 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 22.5 14.
Kovács Ágoston Mátyás 2 Szilágyi Keresztény Iskola Fellenbeckné Finta Beáta 13.5 39.
Kovács Anna 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 23.0 12.
Ladányi Száva 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 28.5 3.
Mészáros Barna 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 25.0 7.
Miklós Kincső 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 9.5 44.
Morvai Anna 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 30.0 1.
Nagy Flóra 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 20.5 21.
Nagy Gréta 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 24.0 9.
Nagy Patrik 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 20.0 27.
Nagy Roland 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 23.0 13.
Novák Attila 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 26.5 5.
Nyéki Barnabás 2 Szilágyi Keresztény Iskola Kiszlingerné Szántó Diána 21.5 16.
Őri Bence 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 23.0 11.
Orosz Zsófia 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 9.5 45.
Osvald Benedek 2 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Vörösháziné Czicza Noémi 15.5 34.
Papp Iringó 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 11.0 43.
Pászner Barna 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 27.5 4.
Pető Zsombor 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 6.0 48.
Rácz Róza 2 Szilágyi Keresztény Iskola Kiszlingerné Szántó Diána 4.5 49.
Rétfalvi Csaba 2 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Juhosné Vavró Zsuzsanna 4.0 50.
Schaffer Szilárd 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 21.0 17.
Szabó Adél 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 20.5 20.
Szabó Adrián 2 Radnóti Miklós Általános Iskola Hudák Éva 25.0 7.
Szalai Janka 2 Szilágyi Keresztény Iskola Kiszlingerné Szántó Diána 19.0 28.
Székely Regina 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 9.5 44.
Szilák Noémi 2 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szöllőskeiné Eisenbeck Dóra 18.5 30.
Szolnoki Flóra 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 15.0 36.
Szováty Lujza 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 20.0 25.
Tóbiás Dóra Szilvia 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 19.0 29.
Tóth Alíz 2 Deák Ferenc Általános Iskola Arany Valéria 12.0 41.
Urbán Adél 2 Deák Ferenc Általános Iskola Harmati Csilla 20.0 26.
Vándor Viktor 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 8.0 47.
Veres Balázs 2 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Juhosné Vavró Zsuzsanna 18.5 30.
Vízi Janka 2 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 17.5 31.
3. évfolyam
Ágh Zsófia 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea 23.0 20.
Ángyán Lora Sára 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 11.0 48.
Bacher Tímea 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 20.0 24.
Balázs Kíra 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 5.0 67.
Balogh Janka Nóra 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 11.5 45.
Bankó Olivér 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 9.5 52.
Bartalus Olivér 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit 19.5 25.
Berzsenyi Áron 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta 5.0 67.
Bieber Judit 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin 6.0 62.
Bierbauer Lilla 3 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla 5.5 64.
Boros Bendegúz 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 7.0 60.
Bors Ádám 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 38.0 2.
Bors Pandora 3 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szabóné Harlai Katalin .
Borsody Réka 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 25.5 17.
Böröczky András Bálint 3 Észkerék Pápa Molnárné Gelecsényi Edina 29.0 11.
Buda Ariel 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 7.0 61.
Csákány Noémi 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 9.0 53.
Cseke Dénes 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit 28.0 13.
Csizmadia Csenge Boróka 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 9.0 54.
Csuti Csongor 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 8.0 57.
Deák Áron 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dr. Kissné Budai Margit 11.5 44.
Eichberger Máté 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Czaun Ildikó 5.0 66.
Endresz Viktória 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Belső Lászlóné 7.0 61.
Ertl Milán 3 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Kovalikné Lakatos Gyöngyi 11.0 47.
Esső Dóra 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Czaun Ildikó 6.5 62.
Farkas Gergő 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 13.0 42.
Fekete Sámuel 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 10.0 50.
Fodor Szilárd 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea 10.5 50.
Fogl Dorina Gina 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 23.5 19.
Frank Bálint 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 28.0 13.
Füredi Richárd 3 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Kovalikné Lakatos Gyöngyi 5.0 65.
Gábor Emese Anna 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 21.5 23.
Gábri Barnabás 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna 15.5 34.
Gyurom Gergő 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 26.0 16.
Haga Bálint 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 18.0 30.
Hatvani Lili 3 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla 8.0 56.
Heizer Marcell 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin 15.0 36.
Herczogh Emma 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 11.0 48.
Herczogh Gergő 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 19.5 25.
Hoffer Tamás Máté 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea 30.0 9.
Horváth Bence 3 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla 7.0 60.
Horváth Bianka 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 18.5 28.
Horváth Csanád 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna 18.5 27.
Horváth Tibor 3 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla 9.0 53.
Hullám Sára 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 22.0 21.
Iberpaker Laura 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta 15.5 34.
Ihász Luca 3 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla 13.5 41.
Ipacs József Zalán 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea 14.5 38.
Káplán Martin 3 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Gáspár Anikó 14.0 39.
Kempelen Kata 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Belső Lászlóné 9.0 55.
Kertész Dániel 3 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Kovalikné Lakatos Gyöngyi 12.5 43.
Kiss Barnabás 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 33.5 5.
Kiss Roland 3 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegyiné Koszorús Klára 22.0 21.
Knolmayer Anna 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 32.0 6.
Kovács Dóra 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 16.5 33.
Kovács Krisztián 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 5.0 66.
Kovács Levente 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 11.0 47.
Körmendi Balázs 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 29.5 10.
Krein Benedek 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin 18.0 29.
Kristóf Luca 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Belső Lászlóné 21.5 22.
Kurucz Noémi 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 27.0 15.
Kusnyir Ádám 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 28.5 12.
Lampert Balázs 3 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Gáspár Anikó 11.0 47.
László Csanád 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 17.5 31.
Lendvai Szabolcs 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dr. Kissné Budai Margit .
Majerhoffer Márton 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Belső Lászlóné 10.0 51.
Márkus Ádám 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix .
Máthé Péter 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit 7.5 59.
Mészáros Bianka 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea 25.5 17.
Mihalecz-Kálmán Fruzsina 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Belső Lászlóné .
Molnár Marcell 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 28.5 12.
Németh Boglárka 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 9.0 53.
Neuburger Dávid 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 11.5 46.
Novák Bálint 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin 9.0 53.
Orbán Csanád 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 2.0 68.
Papp Csongor 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 6.0 62.
Pfeifer Dániel 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit 15.5 34.
Pintér Márton Gábor 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Andorka Gáborné 17.0 32.
Rédling Hanna 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 17.5 31.
Rehák András 3 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 14.5 37.
Sági Marcell 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Pongóné Szarka Judit 12.5 43.
Schmidt Ádám 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 6.0 63.
Simon Eszter Laura 3 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Gyarmati Lászlóné 8.0 58.
Simon Vera 3 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 10.5 49.
Somfai Máté 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kiliánné Guath Viktória 19.5 26.
Somogyi Milán 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta 30.5 8.
Soós Milán 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna 2.0 68.
Steszli Erik 3 Cholnoky Jenő Általános Iskola Szalai Szilvia .
Straszewski Márton 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 26.0 16.
Szabó Gergő 3 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Simonné Kósa Zsuzsanna 7.0 60.
Szalay Ákos 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 12.5 43.
Szarka Zsombor György 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea 24.0 18.
Szita Emese 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 42.5 1.
Szöllősi Lilla 3 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 2.0 69.
Szücs Dormán 3 Deák Ferenc Általános Iskola Csatári Éva 17.0 32.
Tárai Vencel 3 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegyiné Koszorús Klára 12.5 43.
Terbe Milán 3 Rákóczi Telepi Tagiskola László Angéla 5.0 65.
Tóth Kristóf 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 17.0 32.
Tóth Zsófia 3 Deák Ferenc Általános Iskola Moravetz Andrea 37.5 3.
Trejer Bálint 3 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Kovalikné Lakatos Gyöngyi 5.0 65.
Uglik Domonkos 3 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Dr. Kissné Budai Margit 23.5 19.
Ujhelyi Luca 3 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Fuchs Karolin 30.5 8.
Varga Áron 3 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Heilig Béláné 14.0 40.
Végvári Luca 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 15.0 35.
Vörös Csanád 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 37.0 4.
Vörös Zalán 3 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváthné Berta Éva 31.0 7.
Zámbó Dávid 3 Deák Ferenc Általános Iskola Hergovits Judit 27.5 14.
4. évfolyam
Ali Ábel 4 Szilágyi Keresztény Iskola Mustóné Peller Ildikó 22.5 20.
Andor Ádám 4 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Tóthné Kőszegi Valéria 20.0 29.
Ay Blanka 4 Tihanyi Bencés Iskola Takácsné Csóka Gabriella 7.5 55.
Balló Zsófia 4 Rózsa Úti Általános Iskola Leikerné Bors Éva 9.0 53.
Beck Szabolcs 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 33.0 1.
Békési Attila 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 16.5 39.
Bognár Bertold 4 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi 21.0 27.
Boross Ádám 4 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi 21.5 24.
Bovánovics Balázs 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 23.0 17.
Bulyáki Sebestyén 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 27.0 10.
Csányi Adrienn 4 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi 24.5 14.
Cséri Sára 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 25.0 13.
Csilinkó Eszter 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Gombosné Sipos Katalin 22.5 22.
Csillei Anna 4 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye Kissné Krámli Gabriella 23.0 17.
Csomai Zsófia Rozi 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 18.5 34.
Csorba Mátyás 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária 12.0 47.
Deák Vanda 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 18.0 37.
Dobrovoczky Dominik 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia .
Dominyák András 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 23.0 17.
Estók Levente 4 Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kislődi Rőthy Mihály Tagintézménye Kissné Krámli Gabriella 6.0 58.
File Ádám 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 21.0 25.
Fodor Kíra 4 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Wellesz Mónika 2.5 61.
Fülöp András 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 26.0 11.
Fülöp Imola 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva 12.0 49.
Fülöp Janka 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva 23.0 18.
Fülöp Tamás 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 30.5 3.
Gál Szilárd Benedek 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva 18.0 37.
Gáspár Bence 4 Györgyi Dénes Általános Iskola Kucserkáné Moravcsik Katalin 23.0 19.
Gáspár Olivér 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva .
Gerencsér Ákos 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna .
Halmovánszki Dóra 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kolonics-Csizmadia Regina 26.0 12.
Harhai Péter 4 Szilágyi Keresztény Iskola Sebestyénné Siki Eliza 28.0 8.
Hauber Frida 4 Észkerék Pápa eszkerek.papa 26.0 11.
Horváth Ákos 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Ágostonné Titz Magdolna 22.5 21.
Horváth Johanna 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Schidmajerné Róka Krisztina 25.0 13.
Horváth Miklós 4 Szilágyi Keresztény Iskola Mustóné Peller Ildikó 15.5 41.
Horváth Zsombor 4 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi 18.0 36.
Illés Sándor 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 14.0 43.
Jaraba Eszter 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 21.0 26.
Kálnoky Milán 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 8.5 54.
Keszthelyi Gábor 4 Tihanyi Bencés Iskola Takácsné Csóka Gabriella .
Király Márton Bonifác 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 30.0 4.
Kis Liza Anna 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 15.5 41.
Kobán Barna 4 Szilágyi Keresztény Iskola Sebestyénné Siki Eliza 14.5 42.
Kolimár Luca 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 19.0 32.
Kőmíves Roland 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária 17.5 38.
Kondor Marcell 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kincsesné Tiszinger Rita .
Koronczi Viktória 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 11.0 50.
Kossár Alexa 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Frick Erika 19.5 30.
Kovács-Németh Ábel 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva 18.0 37.
Körmendi György Imre 4 Györgyi Dénes Általános Iskola Kucserkáné Moravcsik Katalin 27.5 9.
Mészáros Bulcsú 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kolonics-Csizmadia Regina 16.0 40.
Mészáros-Daubner Márk 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Ágostonné Titz Magdolna 18.0 35.
Molnár Lili 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 13.5 44.
Muresán Vikrória 4 Deák Ferenc Általános Iskola Császárné Balázs Klára 4.0 60.
Nagy Botond 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva 22.0 23.
Nagy Hanna 4 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Mészáros Éva 13.0 46.
Nagy Napsugár 4 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Eichingerné Sümegi Anna 14.5 42.
Neuhold Dániel 4 Rózsa Úti Általános Iskola Leikerné Bors Éva 13.5 44.
Őri Bálint 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 32.5 2.
Orosz Dorottya Boglárka 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 13.5 44.
Prisztai Soma 4 Deák Ferenc Általános Iskola Salamon Gyöngyi 18.0 37.
Rosos Áron 4 Csopaki Református Általános Iskola Csopaki Református Általános Iskola 7.0 57.
Sabján Olivér 4 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Kormányos Ildikó 14.0 43.
Sághi Patrik 4 Radnóti Miklós Általános Iskola Ágostonné Titz Magdolna .
Schmidt Alexandra 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 2.0 62.
Sebestyén Ákos 4 Csopaki Református Általános Iskola Csopaki Református Általános Iskola 6.0 58.
Sinkai Lili 4 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Krózserné Staub Médea 8.5 54.
Sipos Róza 4 Rózsa Úti Általános Iskola Leikerné Bors Éva 10.0 52.
Soós Tamás Bálint 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 29.0 6.
Sümegi Anna 4 Tihanyi Bencés Iskola Takácsné Csóka Gabriella 7.0 56.
Sütő Flórián 4 Deák Ferenc Általános Iskola Hollósyné Csonka Mária 19.0 33.
Szabó Liána 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kincsesné Tiszinger Rita 10.0 51.
Szabó Noah 4 Csopaki Református Általános Iskola Csopaki Református Általános Iskola 15.5 41.
Szabó-Vukov Levente 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 14.5 42.
Szalai István 4 Szilágyi Keresztény Iskola Sebestyénné Siki Eliza 13.0 46.
Szendrői Mátyás 4 Csopaki Református Általános Iskola Csopaki Református Általános Iskola 5.5 59.
Széphegyi Brúnó 4 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kolonics-Csizmadia Regina 12.0 47.
Széplaki Zéta Zoltán 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 26.0 11.
Szilágyi Barnabás 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kincsesné Tiszinger Rita 23.0 17.
Szilágyvári Hanna 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 13.5 44.
Tárnoki Regina 4 Deák Ferenc Általános Iskola Csunyiné László Judit 12.0 48.
Tarsoly Borbála 4 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Kormányos Ildikó 7.0 57.
Tenk Janka 4 Rózsa Úti Általános Iskola Leikerné Bors Éva 16.5 39.
Tislér Márton Balázs 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 19.0 31.
Tislér Szabolcs Krisztián 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 24.0 15.
Tóth Lili 4 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Krózserné Staub Médea 13.5 45.
Varga Dorottya Lili 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta 23.5 16.
Varga Villő Kamilla 4 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Majorné Czifrik Lívia 21.0 28.
Vásárhelyi Szabolcs András 4 Szilágyi Keresztény Iskola Sebestyénné Siki Eliza 16.5 39.
Vörös András 4 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Varga Márta 28.5 7.
Zsibrita Regő 4 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Kincsesné Tiszinger Rita 29.5 5.
5. évfolyam
Adorján-Csomai Vivien 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Plutzer Ferencné 0.0 78.
Árvai Anna 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 22.0 11.
Bácskai Ákos 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 16.0 32.
Badics Helka 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit 19.0 24.
Bagyinszki Diána 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 8.0 61.
Balássi Míra 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 3.0 74.
Balogh Zsombor 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 12.0 45.
Bartalos Gábor 5 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Eszlingerné Jutasi Ildikó 9.0 57.
Berei Henrik József 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 0.0 78.
Borbély Katalin 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 12.0 44.
Boros Csanád 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 24.0 8.
Brotscholl Dávid 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 1.0 77.
Budai Flóra 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 10.0 54.
Budai Richárd 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit 21.0 12.
Csom Dávid 5 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 3.0 73.
Csordás Szabolcs 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Plutzer Ferencné 17.0 31.
Csöngei Nikolett 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 5.0 69.
Czinczás Vanda 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 6.0 67.
Darabos Bulcsú 5 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 11.0 47.
Darida Gergő 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 16.0 33.
Dávid Roland 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 14.0 37.
Dióssy Jázmin Bíborka 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 13.0 41.
Dömény Bence 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 19.0 20.
Eőry Sándor 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka 18.0 28.
Érsek Titusz 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett 16.0 32.
Farkas Hanga 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit 13.0 41.
Fazekas Laura 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 19.0 19.
Fekete Gábor 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna 15.0 35.
Fisli Gergő 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 11.0 47.
Fogarassy Kristóf 5 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 20.0 16.
Fogl Marcell 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 26.0 7.
Forintos Viktor 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett 19.0 21.
Formán Jázmin 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 7.0 63.
Futó Hella 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 8.0 60.
Futó Zsófia 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 9.5 55.
Fülöp Virág Anna 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 5.5 68.
Galambos Ildikó 5 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 14.0 37.
Gárdonyi Alex 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 11.0 48.
Gáspár Menyhért Boldizsár 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 20.0 17.
Gáty Gergely Levente 5 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 18.0 27.
Glück Vivien 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 10.5 51.
Gócza Márk 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 10.0 52.
Grám Botond 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett 22.0 11.
Gyermeli Hanna 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 16.0 32.
Gyurkó Zsófia 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka 14.0 36.
Hajdú Donát 5 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 15.0 34.
Hári Boglárka 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 12.0 43.
Harkai Hanna 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 10.0 53.
Harnócz Lili Borbála 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 8.0 61.
Hideg Liza 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna .
Hoffer Ede 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 30.0 4.
Horváth Ádám 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 9.0 56.
Horváth Balázs 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 16.0 33.
Horváth Hunor 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde .
Horváth Lili 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 11.0 49.
Horváth Lili 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 31.0 3.
Horváth Máté Gergő 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 7.0 63.
Hriczu Levente 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Orbán Anita 3.0 72.
Hubert Ádám Dániel 5 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 18.0 30.
Ihász Bertalan 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 23.0 10.
Ipacs Virág 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 15.0 34.
Iszlai Vanessza Zsófia 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 13.0 39.
Jónás Jázmin 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Kertész Márk 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 2.0 75.
Kerti Lilien Nóra 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 18.0 26.
Keserű Zalán Bese 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Tislérné Ferencz Anett 11.0 50.
Kiss Máté 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 4.0 70.
Kosár Dóra 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 2.0 76.
Kovács Bíborka 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 11.0 48.
Kovács Dávid 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 9.0 58.
Kovács Letícia Luca 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 6.0 66.
Kovács Márton 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 6.0 67.
Ladányi Míra 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 18.0 25.
Lendvai Csenge 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes 27.0 6.
Makó Natália 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 7.0 62.
Márkus Luca 5 Erkel Ferenc Ének Zenei Általános Iskola Zotter Éva 20.0 18.
Matusz Benedek 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 28.0 5.
Matusz Levente 5 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 17.0 31.
Meczner Boldizsár 5 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 1.0 77.
Migray Bendegúz 5 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Plutzer Ferencné 8.0 61.
Miskey Zétény 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 9.0 59.
Mód Péter 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 26.0 7.
Molnár Benedek 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 3.0 74.
Molnár Sára 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka 7.0 63.
Molnos Boglárka 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 12.0 42.
Nagy Károly 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 11.5 46.
Németh Dorottya 5 Erkel Ferenc Ének Zenei Általános Iskola Zotter Éva 15.0 34.
Novák Lara 5 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 6.0 66.
Nyéki Dániel 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 11.0 50.
Orbán Sára 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna 24.0 8.
Papp Bence 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 12.0 42.
Papp Gergely 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 9.0 58.
Partos Dorka 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 8.0 60.
Pegán Petra 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 11.0 47.
Péntek Krisztián Márk 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 14.0 36.
Péntek Zsófia 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 21.0 15.
Pörzse Boglárka 5 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 5.0 69.
Sáfár Bence 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 14.0 36.
Sági Flóra 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka 16.0 32.
Sarok Máté 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 12.0 42.
Schmidt Anna 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 8.0 60.
Simai Zalán 5 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 10.0 53.
Sótonyi Sára 5 Radnóti Miklós Általános Iskola Benyóné Farkas Anna 19.0 22.
Stern Máté 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 11.0 48.
Strausz Regina 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 3.0 73.
Süketes János 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 12.0 43.
Szabados Máté 5 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 21.0 14.
Szabó Barna 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 7.0 62.
Szabó Flóra Gréta 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 5.0 69.
Szabó Gergő 5 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 12.0 42.
Szalai Marcell 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 2.0 75.
Szathmáry Bence 5 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 0.0 78.
Szelényi Marcell 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 21.0 15.
Széles Árpád 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 4.0 70.
Szepessy Katica 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 9.0 58.
Szili Anna 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 8.0 60.
Szitási Zalán 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 23.5 9.
Szőcze Botond Dominik 5 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 6.5 64.
Szőr Vajda Bence 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 7.0 62.
Takács Dorottya 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Filipovitsné Jankó Aranka 14.0 37.
Tapolczai Kata 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 2.0 75.
Tivadari Soma István 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 4.0 71.
Torma Salóme 5 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Abafalvi Lászlóné 30.0 4.
Tósoki Noel 5 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 15.0 34.
Tóth Balázs 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 3.0 72.
Tóth Kíra 5 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 33.0 1.
Tóth Kristóf 5 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 4.0 70.
Tóth Vivien 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 32.0 2.
Tóth Zsófia 5 Észkerék Pápa eszkerek.papa 13.0 38.
Tóth Zsófia 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 4.0 70.
Törő Barnabás 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 14.0 36.
Tromler Botond 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Rókáné Tóth Erzsébet 21.0 13.
Turi Bálint 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 19.0 23.
Ulrich Ábel 5 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit 13.0 40.
Váci Eszter Virág 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 13.0 38.
Váci Jázmin Zsuzsanna 5 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 9.0 56.
Varga Júlianna 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Vass Lili 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 9.0 56.
Végh Dávid 5 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 10.0 54.
Veingartner Niké 5 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Fekete-Nagy Andrea 3.0 73.
Veisz Dóra 5 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 18.0 29.
Vér Kristóf 5 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 13.0 41.
Wágner Kata Borbála 5 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 6.5 65.
6. évfolyam
Ács Noémi 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 13.0 35.
Alapi Dániel 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 5.0 56.
Áldozó Csenge 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa 3.0 61.
Áment Balázs 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta 23.0 13.
Angyal Míra 6 Cholnoky Jenő Általános Iskola Kelemenné Oszkó Andrea 5.5 55.
Anisics Bendegúz 6 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rutay Krisztina 4.5 58.
Bálint Ádám 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna 18.0 22.
Balla Botond 6 Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza 13.5 33.
Balogh Marcell 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 31.0 5.
Béli Diána 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 8.0 49.
Bernátzki Dóra 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 17.5 24.
Bisztrán Anna 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 23.5 11.
Bódis Napsugár 6 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 4.5 58.
Bogár Vivien 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 16.5 28.
Bognár-Vida Borbála 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 28.5 8.
Boldog Alexandra 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 4.0 59.
Borbás Krisztina 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 14.0 32.
Császár Csongor 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella .
Csikós Janka 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 7.0 52.
Csirke Dávid 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 18.0 22.
Csizmadia Gergő 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 11.0 40.
Csonka Bianka 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 14.5 31.
Csóti Zétény 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 35.5 2.
Czvetkó Vivien 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 9.5 46.
Dienes Erik 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 20.0 16.
Domián Boglárka 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 10.0 43.
Farkas Eszter 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea .
Fenyő Zoltán 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 30.0 6.
Fisli Boglárka 6 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 19.0 19.
Fóris Hanna 6 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Szentkirályi Judit 29.0 7.
Fürstner Dávid 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 18.0 22.
Gangl Barnabás 6 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 12.0 38.
Gettinger Evelin 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 13.0 35.
Gurin Tamás 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 13.0 35.
Harangozó Réka 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Hagáné Bátai Ágota, Fabriczius Éva 5.0 57.
Harhai Ágnes 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 19.0 20.
Hauber Henrik 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa 8.0 49.
Hegyi Lili 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 13.5 34.
Heizler Bálint 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna 6.5 53.
Hoffer Szabina 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 12.5 36.
Horányi Máté 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 10.5 41.
Horváth Panna 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Kundermann-né Venczellák Zsuzsanna 21.0 15.
Ifjú Zalán 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 14.5 31.
Járosi Richárd 6 Tihanyi Bencés Iskola Dr. Nagyné Járvás Katalin 19.0 18.
Kadem Anis 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna 30.0 6.
Kajzer Olivér 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 12.0 39.
Karácsony Máté 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 17.0 25.
Kárász Eszter 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 6.0 54.
Karikó Zsófia 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 8.0 50.
Kis-Tamás Emma 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 15.0 30.
Kiss Máté 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Zalkai Teréz 6.0 54.
Kocsis Gergely 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 2.5 62.
Kóczián Barnabás 6 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 3.5 60.
Koszorus Kristóf 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 13.5 34.
Kovács Botond 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta 34.0 3.
Kovács Etele 6 Tihanyi Bencés Iskola Dr. Nagyné Járvás Katalin 19.0 20.
Kovács János Erik 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Zalkai Teréz 2.0 63.
Kovács Zsolt 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Kundermann-né Venczellák Zsuzsanna 18.5 21.
Kungl Barnabás 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 2.0 63.
Lakatos Janka Liza 6 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 22.0 14.
László Simon 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Hagáné Bátai Ágota, Gál Attiláné 12.0 38.
Lénárt Lili 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 7.5 51.
Link Erik 6 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna 37.0 1.
Marosi Bálint 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Zalkai Teréz 10.5 42.
Megyeri Norbert 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Zalkai Teréz 1.0 64.
Molnár Bálint 6 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 23.0 12.
Molnár Márk 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 13.5 33.
Mórocza Gergő 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 10.0 44.
Mózes Tamás 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Kundermann-né Venczellák Zsuzsanna 10.5 41.
Nagy Lázár 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 12.5 36.
Németh Anna 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 24.5 10.
Pallagi Eszter 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 13.5 33.
Papp Mercédesz 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Hagáné Bátai Ágota, Fabriczius Éva 12.0 39.
Pavelka Dominik 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi .
Pék Vilmos 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Rába Aranka 9.0 47.
Pituk Mátyás 6 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Horváth Brigitta 32.0 4.
Prisztai Bertalan 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 10.5 41.
Reiner Balázs 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 6.5 53.
Schell László 6 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 12.0 37.
Schmidt Kiara 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 14.5 31.
Seff Marcell 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 8.5 48.
Sipőcz Fanni 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 5.0 56.
Söjtöri Henrietta 6 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 17.5 23.
Szabados Botond 6 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 16.5 29.
Szabó Levente 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 10.0 45.
Székely Mátyás 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 17.0 26.
Szigeti Roxána 6 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 8.0 49.
Szokoli Bianka 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 3.0 61.
Takács Kata 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa 6.0 54.
Tardos Luca 6 Észkerék Pápa eszkerek.papa 27.0 9.
Tarsoly Kincső 6 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya 4.0 59.
Ternyák Ildikó 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 8.5 48.
Tóth Roland 6 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 13.0 35.
Tőzsér Ákos 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 6.5 53.
Trapli Nikolett 6 Cholnoky Jenő Általános Iskola Kelemenné Oszkó Andrea 32.0 4.
Tuboly Csilla 6 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 20.0 17.
Turcsányi-Koch Dominik 6 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 4.0 59.
Varga László 6 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Gyarmati Zoltánné 9.5 46.
Varga Zsombor 6 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Végh Hunor 6 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierleinné Viniczai Márta 14.0 32.
Világos Péter 6 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Hagáné Bátai Ágota, Gál Attiláné 17.0 27.
Werner Kinga Éva 6 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 10.0 44.
7. évfolyam
Albrecht Eszter 7 Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 13.5 49.
Antal Zsófia 7 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya 14.0 48.
Babócs Daniella 7 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin .
Balogh Krisztián 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 12.0 55.
Bánhegyi Dóra Viktória 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona 18.0 36.
Bánó Szabolcs 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 27.0 7.
Baranyai Dominik 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 17.5 40.
Beke Gellért 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 30.0 3.
Bertalan Dániel László 7 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 31.0 2.
Biczi Dorina 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 19.0 32.
Bódis Zsófia 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 14.5 47.
Bogdán Benedek 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 24.0 17.
Bogsán Áron 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 20.0 30.
Bohoni Csaba 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 17.5 39.
Borsos Barbara 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona 17.0 41.
Bozzai Bence 7 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 2.5 80.
Burdon Nóra 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 16.0 45.
Chmelik Levente 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 10.0 62.
Csoltó Krisztián 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 27.0 9.
Csuta Krisztián Márk 7 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 28.0 6.
Darida Levente 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 12.0 54.
Erős András 7 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 8.0 72.
Fazekas Petra 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 27.0 8.
Felber Sára 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 8.5 67.
Figerl Boldizsár 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 10.0 62.
Fischl Sámuel 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 18.0 37.
Fodor Gábor 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó .
Fülöp Zsigmond 7 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 9.0 65.
Galambos Réka Enikő 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 29.0 4.
Gáty Ábel Botond 7 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea 26.0 13.
Haas Laura 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 8.0 70.
Hajdu Levente 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 12.0 56.
Halbik MÁté 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 15.0 46.
Halmos Ábel 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 23.0 19.
Horváth Alex 7 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor 3.0 79.
Horváth Borbála 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 26.0 14.
Horváth Csaba 7 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor, Gál Attiláné 26.0 11.
Horváth Csenge 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 8.0 69.
Horváth Kristóf 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit 16.0 44.
Ihász Dániel 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 17.0 42.
Ihász Dorottya 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 21.0 25.
Jeney Zoltán 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 21.0 27.
Jónás Péter 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 22.0 22.
Juhász Enikő 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 10.0 63.
Kalmár Csaba 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 10.5 61.
Karácsonyi Titusz 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona 7.0 73.
Kardos Luca 7 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Rábel Zoltánné 19.0 31.
Karfner Olivér 7 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 8.5 68.
Karikó Lajos 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 25.5 16.
Keller Fruzsina 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 17.5 40.
Kerékgyártó Bence 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 9.0 66.
Kőmíves Norbert 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 28.0 5.
Koronczai Bence 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 12.0 57.
Koszorus Ambrus 7 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Kaphegyiné Szabó Mária 13.0 50.
Kovács Botond 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 18.0 38.
Kovács Dániel 7 Szilágyi Keresztény Iskola Jávorka Tünde 7.0 73.
Kővári Dominik 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit 15.0 46.
Kováts Angéla 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina 12.0 57.
Könyves Kitti 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 21.0 28.
Krajczár Dávid 7 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix .
Kubik Ádám 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 13.0 50.
Lőke Eszter 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 12.5 52.
Lőrincz Dávid 7 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor 17.5 39.
Marosfalvi Nóra 7 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 2.0 81.
Mátyás Donát 7 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor, Gál Attiláné 14.0 48.
Mayer Barnabás 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 20.0 29.
Mészáros Júlia 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Marton Anikó 12.0 53.
Molnár Áron 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona 10.0 64.
Molnár Regina 7 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 8.0 72.
Nagy Zalán 7 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 23.5 18.
Németh Krisztián 7 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Abafalvi Lászlóné 14.5 47.
Novák Valéria 7 Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 11.0 59.
Pajzer Péter 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó 28.0 5.
Paszler Olivér 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Petres Márk 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit 22.0 23.
Pfitzner Júlia 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 5.5 77.
Piller Kevin 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Pinkóczi Viktor 7 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya 7.0 74.
Pósfai Márton 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 26.0 12.
Pozsonyi Csenge 7 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 17.0 41.
Rieger Dorka 7 Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Harasztiné Mekler Anikó 12.0 54.
Rózsa Ádám 7 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Szentes Katalin 8.0 71.
Rugovics Boglárka 7 Gyulaffy László Általános Iskola Csapóné Sütő Gyöngyi 26.5 10.
Ságvári Balázs 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona 11.0 59.
Salamon Réka 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina 21.0 26.
Schmera Emília 7 Radnóti Miklós Általános Iskola Bálint Krisztina 21.0 24.
Sebestyén Szabina 7 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya 10.5 60.
Stark Eszter Anna 7 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Somogyiné Nemes Ilona 14.5 47.
Szabó Alexandra 7 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor 12.5 51.
Szabó Márk 7 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 16.0 45.
Szauter Benedek 7 Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Lengyel Károly 26.0 15.
Szepessy Anna 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 9.0 66.
Szíjártó Anna 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit 19.0 33.
Szilágyi Veronika 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 18.5 35.
Szoboszlai Szabolcs 7 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Abafalvi Lászlóné 11.5 58.
Szörényi Tamás 7 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya 18.5 34.
Tekker Dániel 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 29.0 4.
Tislér Levente 7 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Nagyné Czaun Marianna, Gyévai Iván 28.0 6.
Titz Péter 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 18.0 36.
Tóth Bertalan 7 Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 22.0 21.
Tóth Réka 7 Deák Ferenc Általános Iskola Nagyné Völgyi Ildikó .
Tuczai Roberta 7 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya 4.0 78.
Ulrich Máté 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 23.0 20.
Váczy Dorottya 7 Észkerék Pápa eszkerek.papa 36.0 1.
Vadász Nimród 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 10.0 64.
Váradi Zalán 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit 28.0 6.
Varga Eszter 7 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Décsy Dóra 16.0 44.
Varga Tamás Levente 7 Padányi Katolikus Gyakorlóiskola Egerszegi Éva 17.0 43.
Vass Bence 7 Deák Ferenc Általános Iskola Pappné B.Gizella 7.0 75.
Vingli Ákos 7 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béres György 36.0 1.
Zumpf Botond 7 Cholnoky Jenő Általános Iskola Hegedüs Orsolya 6.0 76.
8. évfolyam
Albert Kornél 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 17.0 74.
Áment Máté András 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor 45.0 1.
Ásványi Laura Jázmin 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 11.5 96.
Auerbach Dávid 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 19.0 61.
Babicska Bence 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 23.0 42.
Bácskai Kinga 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 24.0 40.
Balázs Mátyás 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 23.0 47.
Bálint Gréta 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa 24.0 40.
Bálint Jázmin 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné 44.0 2.
Balogh Benjámin 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 45.0 1.
Balogh Sára 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 19.0 64.
Bányai Martin 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 17.0 75.
Barcza Tibor 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 24.0 38.
Baumann Kristóf 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 35.0 8.
Béli Kristóf 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 23.0 43.
Benedek Ildikó 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 12.0 95.
Bittmann Petra 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 16.0 81.
Bodor Péter 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 12.0 94.
Bokányi Barbara 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza 24.5 34.
Csabai Dániel 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes 22.0 51.
Csákány Olivér 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 23.0 45.
Csalló Dániel 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Vörös Adrienn 11.0 98.
Cser Félix 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 24.5 35.
Csizmadia Dorka 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes 23.0 46.
Csizmadia Zsombor 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 24.5 36.
Csóti Zotmund 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 21.0 53.
Czaun Dóra 8 Szilágyi Keresztény Iskola Czaunné Marton Adrienn 33.0 10.
Cziráki Csongor 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 38.0 4.
Darabos Anna 8 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 20.5 55.
Dorogi Dézi 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi .
Egerszegi Kíra 8 Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola Eszlingerné Jutasi Ildikó 6.0 104.
Ender Barbara 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin .
Farkas Gergő 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor 22.5 48.
Fazekas Liliána 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 19.5 60.
Feczkó Csongor 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa 27.0 27.
Fekete Bálint 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 32.0 12.
Fekete Boglárka 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné 17.0 71.
Fekete Rebeka 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 31.0 16.
Fekete-Nagy Flóra 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 20.0 57.
Gáaspár Anna 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Gangl Eszter 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Dávidné Bodor Katalin 22.0 50.
Gugolya Zoltán 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit, Béresné Boros Ágnes 36.0 6.
Gurin Tünde 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 37.0 5.
György Daniéla 8 Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola Szautner Antalné 36.0 6.
Haga Réka 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 27.5 22.
Harmati Mátyás 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Vörös Adrienn 12.0 93.
Hollik Nikolett 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 10.0 100.
Horányi Lili 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 24.0 39.
Horesta András 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Sárfi Tibor 21.5 52.
Horváth Eszter 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 20.0 57.
Horváth Laura 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 17.0 78.
Ihász Kristóf 8 Rákóczi Telepi Tagiskola Gerstmárné Takács Beatrix 24.5 37.
Izsó Lili 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 30.0 19.
Járosi Sára 8 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 16.0 79.
Jójárt Ferenc Csongor 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 31.0 18.
Kállai Gergő 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza 16.0 84.
Kántor Levente 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes 31.0 17.
Katona Kristóf 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 24.5 31.
Kelecsényi Artúr 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 11.0 97.
Kelepeisz Vanda 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 10.0 100.
Kellermajer András 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 5.0 105.
Kinde Dalma 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor 20.0 56.
Kiss Barnabás 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 17.0 70.
Kocsor Kata 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 16.0 82.
Kocsor Kitti 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 18.0 66.
Kósa Barnabás 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 18.0 66.
Kovács Benedek 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 27.0 23.
Kovács Gergő 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 25.0 30.
Kovács Klára 8 Szilágyi Keresztény Iskola Futtató Andrea .
Kovács Mónika Rozália 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor 15.0 86.
Krebsz Zea 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Hartig Judit 24.5 33.
Lacza Boglárka 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 21.0 53.
Léner Emma 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 18.0 69.
Lengyel Kata 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 10.5 99.
Lennert Kristóf 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 17.0 73.
Liszi Kamilla 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 28.0 21.
Major Fanni 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 18.0 66.
Marits Regina 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 27.0 26.
Marton Ádám 8 Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola Dávidné Bodor Katalin 20.0 58.
Masszi Ákos Zsombor 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa 18.0 68.
Matuszek Csenge 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 14.0 89.
Meiszterics Regő 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Éva 14.0 90.
Ménes Botond 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 6.5 103.
Mersics Lili 8 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné 16.0 81.
Mesterházy Rita 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 27.0 25.
Mészáros Zalán 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 12.5 92.
Miskey Bendegúz 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 35.0 7.
Molnár Lázár 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 19.0 62.
Müller Bence 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 13.0 91.
Müller Martin 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 33.0 11.
Nagy Nóra 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor 29.0 20.
Nagy Olivér 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 16.0 85.
Nemere Virág 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 32.0 14.
Neuhold Hanna 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kovács Géza 20.0 56.
Oláh Gergő 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 32.0 13.
Orosz Viktória 8 Tihanyi Bencés Iskola Bertha Mihályné 22.0 49.
Óváry-Nagy Ádám 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 16.0 83.
Panyi Zalán 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi .
Papp Adrián 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 16.0 82.
Papp Klaudia 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 17.0 73.
Pető Mónika 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 18.5 65.
Petrohai Bence 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 14.0 90.
Pfund Angelika 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 17.0 76.
Pipó Fanni 8 Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola Pintér Gábor 39.0 3.
Pónácz András István 8 Rózsa Úti Általános Iskola Kaposi Rita 18.0 68.
Pontyos Fanni 8 Tapolcai Bárdos Lajos Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézmény Gál Attiláné 18.5 65.
Prins Alexander 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 26.0 29.
Punk Réka 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 17.0 72.
Reinfart Kata 8 Radnóti Miklós Általános Iskola Steierlein István 32.0 12.
Schermann Zsófia 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi .
Simon Kata 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 19.0 63.
Simonyai Lujza 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 14.0 88.
Siskovits Botond 8 Deák Ferenc Általános Iskola Fekete Marianna 7.0 102.
Steiner Viktor 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 11.0 98.
Sulyok Klaudia 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 8.0 101.
Szabó Áron 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 17.0 71.
Szabó Hanga 8 Szilágyi Keresztény Iskola Szijjártóné Hosoff Katalin 32.0 13.
Szilágyi Benedek 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 24.5 32.
Szimku Kornél 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 20.0 59.
Szűcs Mátyás 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Vörös Adrienn 17.0 77.
Szűcs Nándor 8 Szilágyi Keresztény Iskola Németh Mária 18.0 67.
Takács Bence 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 8.0 101.
Takács Levente 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Vörös Adrienn 34.0 9.
Tápler-Dégi Dominik 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 23.0 44.
Tárnoki Ágnes 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 27.0 28.
Tatai Viktória 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 32.0 15.
Tavaszi Nóra 8 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Abafalvi Lászlóné 16.0 80.
Torma Anna 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 21.0 54.
Tóth Anna Boglárka 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 24.0 40.
Tóth Attila 8 Fekete István - Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn. Liska Gabriella 23.0 44.
Tóth Bence 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 18.0 68.
Tóth Gábor 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 15.0 87.
Tóth Levente 8 Észkerék Pápa eszkerek.papa 39.0 3.
Ulrich Flóra 8 Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna 27.0 28.
Varga Máté 8 Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Béresné Boros Ágnes 20.0 56.
Varga Sára 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 27.0 24.
Varga Sára 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné .
Varga Soma 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 22.0 50.
Vers Bence 8 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Krachun Éva 23.0 41.
Vigi Dorka 8 Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Orbán Noémi 24.0 40.
Visz Norbert 8 Deák Ferenc Általános Iskola Horváth Szilárdné 22.0 50.
Werner Fülöp Péter 8 Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Sötét Béláné .